Megoldásra vár

Elfordult behajtani tilos tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 14.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. hozzászólása:
"A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla magánterületi ingatlan forgalmát szabályozza"

---------

Elfordult behajtani tilos tábla

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Szalay u. 12

Hozzászólások

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet üzletünkkel kapcsolatban fogalmazott meg számunkra. Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárló elégedetten távozzon, amennyib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Elfordult behajtani tilos tábla"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 14. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. hozzászólása: "A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla magánterületi ingatlan forgalmát szabályozza" --------- Elfordult behajtani tilos tábla"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Szalay u. 7, 1191 Magyarország (47.46133980, 19.13115100, 16)"-ról "Budapest, Szalay u. 12, 1191 Magyarország (47.46178461, 19.13198599, 17)"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Aldi"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla magánterületi ingatlan forgalmát szabályozza, melynek üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére