Megoldásra vár

Vízmosás a Saroglya utcában.

3. kerület Saroglya utcában hetek óta nem lehet autóval közlekedni, mert a meg nem oldott esővíz elvezetésből eredően a murvából készült úton folyik el az esővíz, amit erősen kimosott! A Saroglya 29 és 31 előtt 40 cm mély patakmeder akadályozza a közlekedést. A Saroglya 14 előtt is hasonló a helyzet. Az ittlakók alárendelt polgárok? Nekik nem jár közlekedésre alkalmas út?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Saroglya u. 29

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a Saroglya utca érintett szakaszán található úthibák javítását az önkormányzat szerződött partnerétől megrendeltük. A megvalósulásig türelmet kérünk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Lévai Hanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére