Megoldásra vár

Leszakadt lógó faág veszélytelenítése úttest felett

Anonim Járókelő

A II. Kitaibel Pál utcai Óvodával szemben leszakadt egy ág, mely belóg az úttestre. Ez baleset és életveszélyes. Kérem az ág veszélytelenítését sürgősen, mert az óvoda miatt nagy az átmenő forgalom az útszakasz ezen részén.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kitaibel Pál u. 10

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "leszakadt lógó faág veszélytelenítése úttest felett"-ról "Leszakadt lógó faág veszélytelenítése úttest felett"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres rozsdás hírdetések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Széttört korlátok az Ankara út alján

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Mecset utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére