Válaszra vár

Hiányzó pollerek

FRISSÍTÉS: 2024.07.01.

Budapest Közút válasza:
„Tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben kifogásolt parkolás gátló oszlopok egyedi kialakításúak, kezelésüket, üzemeltetésüket a III. kerületi Önkormányzat végzi.
Kérjük a bejelentést a III. kerületi Önkormányzat hatáskörébe szíveskedjenek áttenni."

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 26.

III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
"Az Ön által jelezett probléma a Budapest Közút Zrt hatáskörébe tartozik."

---------

Kérem pótolják a pollereket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 98

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 26. III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: "Az Ön által jelezett probléma a Budapest Közút Zrt hatáskörébe tartozik." --------- Kérem pótolják a pollereket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.01. Budapest Közút válasza: „Tájékoztatjuk Önöket, ho...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben kifogásolt parkolás gátló oszlopok egyedi kialakításúak, kezelésüket, üzemeltetésüket a III. kerületi Önkormányzat végzi.
    Kérjü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem pótolják a pollereket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 26. III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: "Az Ön által jelezett probléma a Budapest Közút Zrt hatáskörébe tartozik." --------- Kérem pótolják a pollereket! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Budapest Közút Zrt hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás le...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott gyalogátkelő felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kitépett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére