Válaszra vár

Hiányzó kapuretesz

Anonim Járókelő

Letört a biztonsági fordítóretesz a játszótéri bejárati kapuról. Így a gyerekek ki tudnak jutni az elkerített területről és az úton közlekedő járművek elé szaladhatnak. Ez balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Olga utca

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést. A bejelentést továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek..
    KKVI
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt óriás gesztenye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Pilóta utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére