Megoldásra vár

Kiszáradt facsemeték 3 db

Kiszáradt facsemeték 3 db
Egymás Közéletben 2 db,
1 db a Tomori iskolánál (jelzőlámpánál) a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fiastyúk u. 18

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a fakivágáshoz szükséges adminisztrációt követően a fát eltávolítják előreláth
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Vizafogó sétány (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Öntözőrendszer hibája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére