Megoldott

Veszélyesen letörött faág járda felett

Veszélyesen letörött faág járda felett

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fiastyúk u. 7

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a veszélyes ágat eltávolították, a fa az iskola területén található.

    Köszönöm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére