Válaszra vár

Gazos szemetes

A zöldterületek bokrok rányúlnak az úttestre, illetve a bokrok alja szemetes bútorokkal teli.
A bejelentésem 3. kerület Bécsi út -Vihar utcától egészen a Bécsi út 229-ig terjedő bokrokra vonatkozik.
Párhuzamos a Bécsi úttal illetve 223 elött van egy zöld sziget, körülötte parkoló autókkal.
Mellékletben csatolok google earth fotót, viszont az régi, így azon még nem sok zöld van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 225

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "A zöldterületek bokrok rányúlnak az úttestre, illetve a bokrok alja szemetes bútorokkal teli."-ról "A zöldterületek bokrok rányúlnak az úttestre, illetve a bokrok alja szemetes bútorokkal teli. A bejelentésem 3. kerület Bécsi út -Vihar utcától egészen a Bécsi út 229-ig terjedő bokrokra vonatkozik. Párhuzamos a Bécsi...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megadott e-mail címre válaszoltam, illetve képeket küldtem Június 12-én.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille
    ...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó léc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére