Megoldásra vár

Gigantikus kátyúk

Kérem intézkedésüket az ugyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 22

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő ! Tájékoztatjuk, hogy a Váradi utca érintett szakaszán található úthibák javítását az önkormányzat szerződött partnerétől megrendeltük. A megvalósulásig türelmet kérünk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére