Válaszra vár

Graffiti az esőbeálló üvegen

Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Aquincum

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Rómaifürdő H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fischer Péter
    Illetékes: JCDecaux
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás, összefirkált megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére