Válaszra vár

Útra dőlni készülő fa

A Lovasvölgyi úton viharok alkalmával az útra dőlnek a fák. Többször villanyvezetéket szakít, autóra esik, de emberre is dőlhet!
A mellékelt fa hosszában ketté van hasadva! Élet és balesetveszélyes! Kérem vágják ki, mielőtt az útra dől.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lovasvölgyi utca 7

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére