Válaszra vár

Földhiányos és metszést igénylő fák

Az Árkád mellett a buszmegállóknál ládában vannak a kis fák. Némelyik metszést igényel, mert az ágai elszáradtak. Többüknél pedig 15-20 cm földréteget is kellene rátenni, mert már kilátszódnak a gyökerek. Köszönöm a fák gondozását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a dézsákba nem Társaságunk telepítette a fákat és fenntartásukban sem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére