Válaszra vár

Régóta nem láttam működni

FRISSÍTÉS: 2024.07.09.

„Tájékoztatlak, hogy a vízműnek semmi köze a szökőkúthoz és a terület rendezéséhez. Türelmet kértek, III. ker. önk. megoldásra várra tedd. ”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.07.09.

III. kerület ÓBKF válasza:
„Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jeleztük a hibát a Vízművek felé, a megvalósulásig türelmet kérünk! ”

-----

Sajnos elég régóta nem láttam működni a szökőkutat. Amennyiben nem működik, akkor kérem javítsák meg és a területet is rendezzék! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zipernovszky Károly u. 1-3

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.07.09. III. kerület ÓBKF válasza: „Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jeleztük a hibát a Vízművek felé, a megvalósulásig türelmet kérünk! ” ----- Sajnos elég régóta nem láttam működni a szökőkutat. Amennyiben nem működik, akkor kérem javítsák meg és a területet is rendezzék! Köszön...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztatlak, hogy a vízműnek semmi köze a szökőkúthoz és a terület rendezéséhez. Türelmet kértek, III. ker. önk. megoldásra várra tedd.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos elég régóta nem láttam működni a szökőkutat. Amennyiben nem működik, akkor kérem javítsák meg és a területet is rendezzék! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.09. III. kerület ÓBKF válasza: „Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jeleztük a hibát a Vízművek felé, a megvalósulásig türelmet k...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jeleztük a hibát a Vízművek felé, a megvalósulásig türelmet kérünk!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Ebben a nagy melegben sem megy.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és rengeteg ágtöredék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére