Válaszra vár

Nagy fa letört ágak

Németpróna és Öv utca által határolt nagy füves terület közepén van egy nagy fa,melynek jó nagy ágai a mai viharban letörtek.
FIAT kereskedés mellett van.
További ágak letörése és balesetveszély miatt kérem intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pöstyén u. 5

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére