Válaszra vár

Szennyezett terület

Anonim Járókelő

A helyszín különösen szennyezett a bálványfáktól.
Kérem, szabadítsák meg a helyszínt az invazív támadásoktól!
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafok vasúti felüljáró

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére