Megoldott

használaton kívüli autó, lejárt forgalmi

A II. ker Bimbó út-Detrekő utca sarkánál áll ez a láthatóan használaton kívüli jármű.
JSZP alapján a vizsga már nem érvényes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 95

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a gépkocsi, zárható.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett gépjárművet már felvettük az elszállításii listára. A kötelező türelmi idő után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    P+R parkolóban hagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt hagyott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére