Megoldott

Oszlopról embermagasságig lelógó kábel/vezeték

A Hímes utca 17. szám alatti telefonoszlopról (?) embermagasságig lelóg egy kábel/vezeték.

A probléma 2019 óta biztosan fenn áll, ahogy azt StreetView is mutatja:
https://www.google.com/maps/@47.5603947,18.9403619,3a,44.4y,216.84h,99.02t/data=!3m7!1e1!3m5!1s0HGcpGbG0TpI7FyVbZgX8Q!2e0!5s20190601T000000!7i16384!8i8192?coh=205409&entry=ttu

Kérem a probléma megszüntetését, a felesleges kábel/vezeték eltávolítását!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hímes u. 17

Hozzászólások

  • D. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a gyors reakciót!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • D. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kimozdult fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budakeszi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére