Megoldásra vár

Katyu

Egyre nagyobb katyu az út közepén.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tündérliget u. 3

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a Tündérliget utca érintett szakaszán található úthibák javítását az önkormányzat szerződött partnerétől megrendeltük. A megvalósulásig türelmet kérünk....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Mizik Sandor hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontositas: Csillaghegy (bp 1038) tunderliget u 3. 4. Epulet előtt. Nem lehet nem észrevenni (csak bele kell hajtani :-)).
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia Sándor!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását / add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a
    ...
  • Mizik Sandor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére