Megoldott

Szemeteszsákok a parkoló kijáratánál

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Budapest III. kerület, Kiscelli utca 7-9., 3-as számú posta előtti parkoló kijáratánál lerakott szemeteszsákokat kellene elszállíttatni. A bejelentéshez csatoltam két képet.
A pontos helyszín ezen a linken is megtekinthető:

https://www.google.com/maps/@47.5392306,19.0410036,3a,37.5y,334.07h,78.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1sUw6Wjox-oCd_X6ZIjvZ1Lw!2e0!7i16384!8i8192?coh=205409&entry=ttu

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiscelli u. 7-9

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vona Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy a szemeteszsákokat elszállították.
    A hozzászóláshoz csatoltam két képet a helyszínről.
    A bejelentéshez tartozó jegy lezárható.

    Köszönöm az...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esti italozás eredménye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szennyes kosár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére