Megoldott

Elhagyatott Suzuki

Hónapok óta használatlan Suzuki Swift Frsz: xxx-xxx

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, József Attila u. 48

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Elhagyott jármű"-ra.

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt "Megoldottként" zárjuk.
    ...
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére