Megoldásra vár

Hiányzó fák a Puskás stadionnál

Anonim Járókelő

Több fa is volt is korábban. A tuskók még megvannak, meg a favermek.
Ültessék újra, hogy legyen szép és árnyas.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Puskás Ferenc Stadion M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A kiszáradt fák eltávolítása szerepel ütemtervünkben. A Hungária körút ezen szakaszán új fák telepítésére 2024 őszén kerül sor. A munkálat elvégzéséig szív...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére