Válaszra vár

Parkolóra omló fal

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő.hu!

Kérem vizsgálják meg, hogy a 1023. Budapest Daru utca 13. melletti parkolóra lassan rábomló falat miért nem javítják meg hónapok óta.
Hónapok óta kint vannak a kis plakátok, hogy parkolás csak saját felelősségre. Úgy látjuk, hogy a fal egyre jobban dől be. Amúgy is kevés a parkoló az utcákban, kénytelenek vagyunk ezt is használni. Illetve sok kisgyerek is megy erre napi szinten. Nem gondolom, hogy ez korrekt, hogy pár kis jelzés felmenti a tulajdonost minden felelősség alól, ha baleset történik.
Megköszönöm ha utánanéznek!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Daru u. 13

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétszállítás akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bajvívó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    IBS előtti balkáni parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Átjárón való pakolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Káplár utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére