Válaszra vár

Fák, bokrok miatt nehezen belátható kereszteződés

Anonim Járókelő

Íjász utca - Zsenge utca saroknál a Zsenge utca felöli autós, biciklis forgalom a benőtt faágak, bokrok miatt nehezen, alig belátható. Az Ijász utca vége felöl haladva itt jobb kezet kell adni, de jócskán be kell gurulni a kereszteződésbe, hogy jön e valaki jobbról.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsenge u. 10

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt óriás gesztenye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Pilóta utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére