Válaszra vár

Kidőlt oszlop

FRISSÍTÉS: 2024.06.16.

Budapest Közút válasza:
„A jelzett terület, illetve a hivatkozott oszlop nincsen Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a IX. kerületi Önkormányzat felé továbbítani a bejelentést.”

-----

Kidőlt oszlop: Kerékpártároló mellett volt az oszlop a földön, onnan is hiányzott egy lyukból

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér 12

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidőlt oszlop: Kerékpártároló mellett volt az oszlop a földön, onnan is hiányzott egy lyukból"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.16. Budapest Közút válasza: „A jelzett terület, illetve a hivatkozott oszlop nincsen Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a IX. kerületi Önkormányzat felé továbbítani a ...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidőlt oszlop"-ról "Kidőlt oszlop: Kerékpártároló mellett volt az oszlop a földön, onnan is hiányzott egy lyukból"-ra.

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerékpártároló mellett volt az oszlop a földön, onnan is hiányzott egy lyukból
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Szonja!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott oszlop nincsen Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a IX. kerületi Önkormányzat felé továb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Knézits utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött és kitépett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére