Válaszra vár

Növényzet takarja a tablákat

FRISSÍTÉS: 2024.07.17.

Bejelentő válasza:

„Félig lett elvégezve, sajnos ”

-----

A XIX. Ker. Határ út 3 számnál.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, 90014 3

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIX. Ker. Határ út 3 számnál."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.17. Bejelentő válasza: „Félig lett elvégezve, sajnos ” ----- A XIX. Ker. Határ út 3 számnál."-ra.

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Félig lett elvégezve, sajnos mint már sokadjára kiderült a XIX. kerület KÖZPARK NKft esetében csinálnak valamit, ha az jó, akkor szerencséje van az embernek, ha viszont nem felesleges újra küldeni, me...
  • XIX. kerület KÖZPARK NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A feladat el lett végezve 2024.06.10. napján.

    Üdvözlettel

    Közpark Kft
    1192 Budapest, Bercsényi utca 18.
    e-mail: info@kozpark.hu
    telefon: +36 1 282 9622

    [https://ci3.googleuserc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    A közvezlen tábla előtti részt megcsinálták, de a fa ága még mindig takarja.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sain Mátyás
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére