Megoldásra vár

Nincs kiépített közvilágítás

Anonim Járókelő

Sziasztok!
Sajnos Budapesten még most is található olyan utca, ahol nincs kiépített közvilágítás.
Ilyen a 18. kerületben található Ózon utca.
Kérnénk felülvizsgálni, ha úgy adódik akkor oszlop településsel biztosítani a közvilágítást. (Ózon utca 2-4 szám között)
Ezzel a biztonságosabb lehet a közlekedés és a közbiztonság is.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ózon u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A legújabb Google kép...
  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram,

    Köszönettel vettük bejelentését, az Ózon utcai közvilágítási igényt megvizsgáljuk, amennyiben valóban szükséges a közvilágítás kiépítése, akkor ez iránt intézkedünk.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésének ügyében eljárni nem áll módunkban. A bejelentését továbbítottuk az illetékes szervezet felé.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lámpa villog vagy sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    X. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat a villanyoszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyhíd (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére