Válaszra vár

Ömlik mindenfele az öntözővíz

FRISSÍTÉS: 2024.06.06.

Budapest Főváros válasza: "A bejelentésben említett közpark (Holdudvar park) fenntartója Budapest
Főváros III. Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata„”

-----

A Holdudvar park keleti részén (BP 3. Ágoston utca 4-8. közelében) az automata öntözés több helyen elárasztja a talajt, szemmel láthatóan sérültek a csövek vagy a szórófejek. Van olyan is, hogy teljesen rossz irányba áll a szórófej, a járdát locsolja. Az egyik helyen egy nagyon látványos ívben spriccel a víz, mintha szökőkút lenne. De semmi haszna, csak egy jókora tócsa keletkezik így a füvön és a futósávon.
Éjszaka megy az öntözés ezért sajnos a képen semmi nem látszik a problémából.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 8

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Holdudvar park keleti részén (BP 3. Ágoston utca 4-8. közelében) az automata öntözés több helyen elárasztja a talajt, szemmel láthatóan sérültek a csövek vagy a szórófejek. Van olyan is, hogy teljesen rossz irányba áll a szórófej, a járdát locsolja. Az egyik helyen egy nagyon látványos ívben spriccel a víz, minth...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben említett közpark (Holdudvar park) fenntartója Budapest
    Főváros III. Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata.

    Tisztelettel:
    BFKH

    Falvai Tamás
    hivatalveze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • Sz. G. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére