Megoldott

Nem működő lámpa

A fenti cím előtti lámpa csak alkalmanként üzemel.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szabadság sgrt. 8

Hozzászólások

  • Szrenka Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szrenka Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lámpa villog vagy sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    X. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rosszul működő villanyoszlop lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Napkelet utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat a villanyoszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére