Megoldásra vár

Szemétszállítás akadályozása

Anonim Járókelő

A Bajvivó utcában a nem szabályosan parkoló autók akadályozzak az FKF járműveinek behajtását. Esetleg fel lehetne festeni két csíkot az úttest szélére? Segítve így az autósokat, hogy ameddig lóghat ki a járművük.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bajvívó u. 8

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemet szállítás akadályozása"-ról "Szemétszállítás akadályozása"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóra omló fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    IBS előtti balkáni parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Átjárón való pakolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Káplár utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére