Megoldásra vár

4 db közterületen lévő fa állapotának bejelentése!

1147 Bp., Nagy Lajos király útja 165. szám és a Gervay utca találkozásánál 20 méteres sugarú körön belül 4 db fa kivágása indokolt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gervay u. 2

Hozzászólások

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kiszáradt fák kivágását hamarosan elvégezzük, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére