Válaszra vár

Fölösleges vasszerekezet

Jelzett helyszínen egy ránézésre már feleslegessé vált vasszerkezet található.

Kérjük az Illetékest, hogy funkció hiányában bontsa el a szerkezetet a közterületről!

Pontos helyszín:
47.56787291621709, 19.0614559432547

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váci Mihály tér 2394

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem egyértelmű utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére