Megoldásra vár

Hiányzó parkolás gátló oszlopok

Anonim Járókelő

A ház felújításakor a parkolásgátló oszlopokat levágták tőben és azóta sem kerültek vissza, pedig jó ideje élkészült az épület homlokzata.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 49

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok kihelyezéséről gondoskodni fogunk.

    Tisztelettel:
    VGO
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Eötvös utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leesett utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére