Válaszra vár

Pár napja ugyanitt kézzel irtottak órákig

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.16.

Bejelentő visszajelzése:
„Köszönöm Budafok-Tétény válaszát és munkáját!
Ki nyírta a füvet ebben az időszakban?
Jún. 3. H, 13:47”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.07.16.

XXII. Kerületi Polgármesteri Hivatal válasza:
„A Budafok-Tétényért Városfejlesztő és Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft. visszajelzése alapján a következő napokban volt kaszálás a megjelölt területen: május 27., június 12., 19., 30., ezeket az időpontokat igazolták teljesített szolgáltatásként. Ezért sajnos nem tudjuk megmondani, a jelzett napon ki kaszálhatott a területen, de az bizonyos, hogy az XXII. ker. Önkormányzat megbízásából nem végeztek pár nap eltéréssel ugyanott fűnyírást. A vállalkozónknak érdeke is, hogy az indokolatlan géphasználatot kerülje.”

-----

Tisztelt illetékes!

Miért van szükség hetente vágni a füvet és így kiégetni a zöldterületet?
Pár napja ugyanitt kézzel irtottak hangos órákon át mindent, most egyetlen géppel percek alatt szinték megy a hangos kaszabolás, aminek így nincs semmi értelme! A képeken is jól kitűnik, hogy itt nincs munka, csak rombolás, szándékos károkozás! Láthatóan a nyírás előtt sem volt már fű, pár hét múlva pedig emiatt itt homok lesz!
Sárga fű, majd sivatag. Mint minden évben…
Inkább a másik oldalon lévő bokrokkal foglalkoznának végre érdemben!

Szakmai válaszát előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! Miért van szükség hetente vágni a füvet és így kiégetni a zöldterületet? Pár napja ugyanitt kézzel irtottak hangos órákon át mindent, most egyetlen géppel percek alatt szinték megy a hangos kaszabolás, aminek így nincs semmi értelme! A képeken is jól kitűnik, hogy itt nincs munka, csak rombolás, ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm Budafok-Tétény válaszát és munkáját!
    Ki nyírta a füvet ebben az időszakban?
    Jún. 3. H, 13:47
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budafok-Tétényért Városfejlesztő és Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft. visszajelzése alapján a következő napokban volt kaszálás a megjelölt területen: május 27., június 12.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sárga fű, majd sivatag!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gazos, rendezetlen bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére