Megoldatlan

Veszélyes gyalogos átkelés Pusztaszeri út - Felhévizi úti buszme

A Puszteszeri úton található Felhévízi úti megállóba a Kolosy tér felől érkezve gyakorlatilag lehetetlen biztonságosan átkelni a Pusztaszeri úton. (Kisbabával szenvedtem itt csaknem balesetet). A kanyar és a parkoló autók( nyáron bokrok) miatt alulról gyakorlatilag nem látni az érkező járműveket, felülről olykor az út közepére ültetett bokrok növekedése lehetetleníti el ugyanezt. Jó lenne valami megoldást találni, a buszmegállót használók többsége a Pusztaszeri út másik oldalán lakik. (Esetleg egy közlekedési tükör elhelyezése legalább az alulról jövő forgalom észlelését megkönnyítené a gyalogosok számára.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Idén a Pusztaszeri úton létesítettünk 3 gyalogosátkelőt (saját forrásból), jövőre szeretnénk folytatni, de ezt csak anyagi lehetőségeink (elfogadott költségvetés) és bizottsági döntés f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1473) tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A Pusztaszeri út jelentős forgalmat leb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bibor Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyors autok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kun Zsuzsa
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Poller

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ganz utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére