Megoldott

Rosszul működő villanyoszlop lámpa

Az egyik villanyoszlop esti, hajnali órákban véletlenszerűen világít, sűrűn elalszik a fénye. Nem a szokásos, ritka, szándékos beállításra gondolok. Ezen az oszlopon a lámpa túl sűrűn nem világít. Fel-le kapcsolgat, talán érintkezés probléma lehet. Kérném szépen ennek megjavítását! Túl nagy területen sötét van emiatt.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Napkelet u. 94

Hozzászólások

  • Baranyó Zoltán lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lámpa villog vagy sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    X. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szrenka Balázs
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabadság sugárút (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat a villanyoszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére