Megoldásra vár

Vízelvezetés teljes hiánya

Sajnos nincs kiépítve semennyire vízelvezetés ami most meg is látszik a képeken. Több parkoló teljesen használhatatlan lett, növények pl. fű egyáltalán nincsen ami felszívná a vizet. Kérem vizsgálják meg a vízelvezetés kiépítésének a lehetőségét ami a zöldbe elvezetné a vizet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivitelezés folyamatban.
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Elviekben kivitelezés indul majd.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Beszakadó keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ivókút lefolyója eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére