Megoldásra vár

Elhagyott autó

Kedves segítők!

Több hete, vagy inkább hónapja parkol egy autó a 16. kerületi Veres Péter út és Futórózsa utca találkozásánál. Nem mozdult onnan, szegény kocsit már jól benőtte a gaz. Az utolsó fotón ott kukucskál az autó a fa mögül, ami már szintén nagyon körbe van nőve gazzal. Rá tudna nézni a tulaj?

Köszönjük, ha segítenek!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Futórózsa u. 2

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ellenőrizzük a bejelentését!

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Cziráki utca (XVI. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tarcali utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére