Megerősítésre vár

Hihetetlenül elhanyagolt tér

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.28.

BKK válasza:
„Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy társaságuk Útellenőri Szolgálata rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésükben lévő úthálózatot, beleértve a bejelentésében szereplő útszakaszt is és az azonnali beavatkozást igénylő hibák megszüntetése érdekében minden esetben megteszik a szükséges intézkedést.

A bejelentésével érintett terület nem tartozik társaságuk üzemeltetésébe, így annak rendezésében illetékességgel nem rendelkeznek. A terület illetékes üzemeltetője nyilvántartásuk szerint a Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. - Főkert Kertészeti Divízió, javasoljuk, hogy őket keressék fel.

Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.”

-----

Kedves segítők!

Nagyon el van hanyagolva a Sugár előtt elhelyezkedő, HÉV végállomása, éppen a lejáró körüli rész. Rettentően gazos, ami már méteres, olykor szemetes, vagy elhagynak egy-egy bevásárló kocsit. Takarítás persze mindig ráférne. Most talán a gazok uralma a nagyobb probléma. Ez már sok-sok hónapja így van. Tudnának szólni az illetékeseknek, hogy szedjék egy kicsit rendbe?

Köszönjük, ha segítenek!

Sajnos csak Google térkép képet tudok csatolni, ha arra járok, friss fotót is csatolok.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Jelenleg itt épül a zbera, kérlek, ha a munkálatok befejezését követő tereprendezés után is elhanyagoltnak látod, jelezd, és továbbvisszük bejelentésedet. Üdvözlettel a Járókelő csap...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.06.28. XY válasza: „Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy társaságuk Útellenőri Szolgálata rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésükben lévő úthálózatot, beleértve a bejelentésében szereplő útszakaszt is és az azonnali bea...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves segítők! Nagyon el van hanyagolva a Sugár előtt elhelyezkedő, HÉV végállomása, éppen a lejáró körüli rész. Rettentően gazos, ami már méteres, olykor szemetes, vagy elhagynak egy-egy bevásárló kocsit. Takarítás persze mindig ráférne. Most talán a gazok uralma a nagyobb probléma. Ez már sok-sok hónapja íg...

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0023997/2024

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST-00147101

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Ügyfelünk,

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. arról tájé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a vágány a MÁV-HÉV! Most épül ott egy zebra. Ma elkezdték a földmunkát.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére