Válaszra vár

Rákóczi tér zöldterületei több hete szemetesek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

Bejelentő visszajelzése:
Köszönjük a zöld terület takarítása tényleg megtörtént.
Vajon lehetne ez rendszeres a jövőben?

-----

FRISSÍTÉS: 2024.06.05.

Bejelentő visszajelzése:
Sajnos újra szemetes a zöld terület az egész téren...
A másik oldalon is padok asztalok mellett, garázsbejárat környékén

-----

Tisztelt Főkert,

Rákóczi tér zöld területei több hete szemetesek.
- kérjük a zöld terület takarítását, több hete szemetesek, a plakátok több hete a földön hevernek, de a darabos szemét és sok a zöldben. A tér egyéb burkolt részeit az FKF naponta takarítja. Sajnos a zöld terület nagyon elhanyagolt.

Válaszukat és a gyors intézkedést előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Főkert, Rákóczi tér zöld területei több hete szemetesek - kérjük a zöld terület takarítását, több hete szemetesek, a plakátok több hete a földön hevern ek, de a darabos szmét és sok a zöldben. A tér egyéb burkolt részeit az FKF naponta takarrítja. Sajnos a zöld terület nagyon elhanyagolt. Válaszuka...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra szemetes a zöld terület az egész téren... a másik oldalon is padok asztalok mellett

    garázsbejárat környékén

    úra küldenétek?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra szemetes a zöld terület az egész téren... a másik oldalon is padok asztalok mellett

    garázsbejárat környékén
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon lehetne ez rendszeres a jövőben?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a zöld terület takarítása tényleg megtörtént.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/147093/rakoczi-ter-zold-rreruletei-tobb-hete-szemetesek-fokert/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Rákóczi tér zöld rrerületei több hete szemetesek - FŐKERT!!!"-ról "Rákóczi tér zöldterületei több hete szemetesek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    zöld terület, játszótér felől, garrázskijárat felől még mindig szemetes, 2024-06-03 napközben
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére