Válaszra vár

Hiányzó oszlop

Anonim Járókelő

Hiányzó oszlop

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Krúdy Gyula u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Szent Lőrinc-telep (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Űrszelvénybe logó kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Ametiszt utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére