Megoldatlan

Nem működő leszállás visszajelző lámpa

A PDB-720-as rendszámú buszon, a 9-es járaton utaztam ma délután(2024.05.30-án), és a 2. ajtónál nem működött a leszállásjelzést visszaigazoló lámpa.
Direkt, három külön nyomógombot is kipróbáltam, egyiknél sem jelzett vissza a lámpa, úgyhogy remélem nem az lesz megint a BKK/BKV válasza hogy náluk működött a garázsban, mert ez nem igaz (sajnos a jópárszor ezt válaszolták, ezért a keserédeskedés).
A sofőrnél jelez, a megállóban megáll ugyan, de zavaró, mert nem lehet biztosra tudni hogy sikerült-e jelezni.

A képet nem a jelzett buszon készítettem (internetről szedtem le), ugyanis azt hogy nem világít a leszállásjelző lámpa, nem tudom hogy egy fotóval hogyan tudnám dokumentálni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 59

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    BKK a hibát nem ismerte el.
  • Kecskeméti István hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól még nem működött. Hiába magyarázzák meg, nem működött. Hülye nem vagyok, poénból nem küldöm be hibaként, csak ha rossz valami.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0023985/2024

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00147070

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utasváró probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kritikus állapotú jobboldali sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bajcsy-Zsilinszky Kórház (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rosszállapotú villamos sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére