Megoldott

Mély kátyú

A Királylaki út 134/A előtt van egy nagyon mély, balesetveszélyes kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királylaki út 133

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy információink szerint a Királylaki úton az indokolt javítás megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Ludvig Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére