Válaszra vár

Tisztasag

Tisztelt Jarokelo

Kerem az alabbi parkolo megtisztitasat. A lelogo faagak megkarcoljak a parkolni vagyo autokat.

Festes is szukseges.
Szerettem volna fizetni ma, de egy Fekete volvo miatt nehezen fertem az automatahoz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 126-128

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Udvozlom, Barmilyen elorelepes történt ez ugyben?
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tiltott parkolás figyelmen kívül hagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Valéria utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére