Megoldott

Gödör a Bethlen Gábor utca és a Péterfy Sándor utca sarkán

15-20 centiméterrel megsüllyedt a járda a kórház sarkán

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Fejes Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tévedtem, a Toi Toi arréb került és be van foltozva a járda.
  • Fejes Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem, de most feltúrták a Péterfy Sándor utcát, úgyhogy egy Toi Toi wc van a gödör helyén :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Fejes Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Gödör már nincs, járda még nincs :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Fejes Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda (fedlap)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    aszfalt hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kazinczy utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére