Válaszra vár

Lyukak

FRISSÍTÉS: 2024.07.01.

Bejelentő jelzése+ új képeket csatolt:
„Sajnos újra jelennek meg a lyukak. Gondolom patkányok?”

-----

Több lyuk is van, ami talán patkány lyuk, nem tudom. Kérem töltsék fel földdel! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, sajnos nekem hibára fut folyamatosan.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Több lyuk is van, ami talán patkány lyuk, nem tudom. Kérem töltsék fel földdel! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.01. Bejelentő jelzése+ új képeket csatolt: „Sajnos újra jelennek meg a lyukak. Gondolom patkányok?” ----- Több lyuk is van, ami talán patkány lyuk, nem tudom. Kérem töltsék fel földdel! K...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő Star, erre az oldalra gondoltál: https://patkanybejelentesapi.budapest.hu/
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a patkánybejelentő oldal nem működik…
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra jelennek meg a lyukak. Gondolom patkányok?
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!A jelzett helyszínen a lyukakat feltöltjük!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére