Megoldásra vár

Megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

A Gimnázium bejáratánál lévő fedlap megsüllyedt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egry József u. 3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egyelőre nincs a kerete vissza aszfaltozva. Legyen megoldásra vár ne felejtődjön el.
  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap - Villányi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére