Megoldásra vár

Kátyúk a Pablo Neruda utcában

Van két, egyre növekvő, szélén morzsolódó kátyú a Pablo Neruda utcában, ahogy közeledünk a Bárczy Géza utcához, a Hollós K. L. u. 14. és 16. között. Gyalogosként, babakocsival is zavaró már.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelzett utcák érintett szakaszának karbantartását megrendeltük szerződött partnerünktől, a megvalósulásig türelmét kérjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély éles kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére