Megoldott

Sérült fedlap

Anonim Járókelő

A Hercegprímás utca 9 előtt lévő fedlap sérült.
Kérem a sűrű túristaforgalmú területen lévő fedlap javítását!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Hercegprímás u. 9

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgó járólap a csatornafedélen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Unger Dalma
    Illetékes: Magyar Telekom
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Rossz állapotú fedlapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kálmán Imre utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére