Megoldásra vár

Szükséges útfelújítás

Anonim Járókelő

A Szent Korona lakótelep fő megközelítési útja teljesen leromolott állapotban van. Az út burkolat teljes felújítása vált szükségessé. Rövid út szakasz, de minden lakó a telepen használja. A jàrdàk felújítàsa is szüksèges.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Tulipánfa u. 6

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Önkormányzatunk az útfelújításokat útállapot nyilvántartása alapján végzi. Elsődleges a balesetveszélyes, vagy már helyi javításokkal nem fenntartható utak felújítása.

    Továbbá a...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Óriási kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodor Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Batsányi János út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére