Megoldásra vár

Parkosítás, fásítás

Anonim Járókelő

A jelölt területen nagyon szeretnének a lakók egy rövid fasort a lámpa oszlopok mentén. A lakótelep többi parkja parkosított, ez az egy terület hosszú ideje parkosításra vár. Virág ágyás, vagy egy szép szökőkút a lakótelep ékköve lehetne. A kerület szinte összes lakótelepén van szökőkút kivéve itt. A fàkra mivel nagy parkról van szó mindenkèpp szükség lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szalmarózsa u. 15

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. Az ősz folyamán fásítjuk ezt a területet is.
    KKVI
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Madárbarát medence javaslata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Összefogás sétány (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kapuretesz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére